Днями наш Інститут радо вітав керівника Проєкту «Демократичний офіс на Сході України», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), пана Майкла Стівітера. Пана Стівітера супроводжувала пані Ірина Іванова, регіональна директорка Проєкту USAID «Демократичне врядування на сході України».

У ході візиту гості обговорили з директоркою Інституту пані Євгенією Бєліцькою перспективи співробітництва нашого закладу освіти з Агентством з міжнародного розвитку (USAID). Вже підписано угоду про надання повного комплекту меблів та необхідного обладнання для гуртожитку № 2 (вул.Чайковського, 63).

Угодою також передбачається тренінг співробітників та здобувачів вищої освіти Інституту, який буде організовано протягом літа-осені цього року у м.Яремча. 65 співробітників та 200 здобувачів вищої освіти навчаться технологіям психологічної адаптації в умовах емоційного вигоряння тощо.

Наш інститут має давню традицію співробітництва з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Це була перша міжнародна організація, яка реально допомогла Інститутові у розбудові при переміщені з м. Горлівка до м. Бахмут. Внесок Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в історію успіху Горлівського інституту іноземних мов у м. Бахмут важко переоцінити. Ми завжди це пам’ятатимемо!

Директорат