Вже десять років поспіль в Україні щорічно, 21 березня, відзначається Всесвітній день поезії, запроваджений рішенням генеральної конференції ЮНЕСКО. 
     Основна мета святкування – сприяти розвитку поетичного слова, заохочувати мовне розмаїття й видавничу справу, створюючи позитивний образ поезії як справді сучасного мистецтва, відкритого для людей. Саме цього дня в багатьох країнах світу вже традиційно відбуваються літературні вечори, фестивалі і презентації нових книг.
     Всеосяжна мова поезії була і залишається найважливішою частиною сучасного мистецтва, адже слово, надиктоване серцем, торкається найглибших людських почуттів. Поезія передає внутрішнє прагнення людини жити в гармонії з навколишнім світом, допомагає поділитися найсокровеннішими думками, виявити свою громадянську позицію. Цьогорічний день поезії проходить в Україні під омофором геніального Шевченкового слова.

       На черговому засіданні  літературно-мистецької студії «Літературна середа» були представлені вірші геніальних українських класиків, а також  власні твори учасників.

 

 

 

З нагоди 70-річчя Горлівського інституту іноземних мов кафедра психології ФСМК приєдналася до довгострокової акції «Подаруй бібліотеці книгу».
Колектив бібліотеки щиро вдячний усім, хто взяв активну участь в акції.
Наголошуємо – акція триває!

 

 

6 лютого в бібліотеці Горлівського інституту іноземних мов відновлено роботу Бахмутського відділення Міжнародної академії літератури і журналістики під незмінним керівництвом Наталії Валеріївни Ковальської. Зустрівшись після тривалої перерви, автори-початківці поділилися новими творчими надбаннями та відібрали  твори для публікації на сторінках літературно-художнього видання «Сузір’я». 

Кожну третю середу місяця в бібліотеці  ГІІМ ДВНЗ ДДПУ  проходить  засідання літературно-мистецької студії «Літературна середа». Зимова днина зібрала на творчу зустріч всіх тих, кому не байдуже Слово, його значення і сила.

Шановні студенти, викладачі, співробітники!

З давніх-давен скарбницею духовного багатства, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє, є книга. Пам’ятки людської думки накопичувалися саме в бібліотеці упродовж багатьох століть.

З нагоди святкування 70-ї річниці інституту, бібліотека ГІІМ пропонує кожному небайдужому взяти участь у благодійній акції «Подаруй книгу бібліотеці».

Не викинь книгу на смітник!

Її віддай в бібліотеку,

Бо книга – скарб, у ній для тебе

Думок і висловів квітник…

Якщо у вашій домашній бібліотеці є підручники, довідники, художня та наукова література, книги іноземними мовами,  якими ви не користуєтесь, їх можна подарувати бібліотеці, де вони знайдуть свого  читача. Подаровані вами видання стануть вагомим внеском у поповненні  бібліотечного фонду.

Ми вдячні тим читачам, які вже подарували бібліотеці свої книги, і будемо вдячні всім, хто візьме участь у зазначеній вище акції.

 

28.11.2018 у бібліотеці Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ ДДПУ відбулася зустріч «Літературна середа», на якій в теплій атмосфері було презентовано збірник творів митців ГІІМ та м.Бахмута. Присутні автори прочитали власні твори та отримали по екземпляру Альманаха «Литературная среда – 2018».